Velmi kvalitní a elegantní rozkládací sedačka pro trvalé spaní s integrovanou sandwichovou matrací, která zajistí vysoký standard spánku. Jediným rychlým pohybem lze připravit plnohodnotné lůžko (160 x 200 cm). Díky pojezdovému systému lze s pohovkou snadno manipulovat. Sedací souprava ALZARETE je pro svoji funkčnost vhodná nejen do malých interiérů, naopak ve větších prostorách vynikne její elegance. 

honest oříznuto.jpg

Bombaj je moderní, celočalouněná sedací souprava. Vyniká svojí jednoduchostí a praktickým využitím. Nejen z tohoto důvodu je právě Bombaj našim nejdéle prodávaným produktem. Sedací souprava je určená ke každodennímu spaní a její součástí je též úložný prostor pro dvě ložní soupravy. Lze vyrobit také v rohovém provedení

bombaj šedá + pozadí 9.jpg

Rohová sedací souprava vhodná do středně velkých prostor. Sedací souprava Bombaj Lux je rozkládací a slouží i k trvalému spaní. Velké polštáře mohou být vyrobeny v různém provedení (tvaru, velikosti, designu). 

rohová šedá.jpg

Luxusní, velice komfortní sedací souprava, vhodná do středně velkých až velkých interiérů. Vyrobena je z nejkvalitnějších materiálů. Od sedací soupravy HAVANA můžete očekávat ten nejlepší odpočinek a maximální pohodlí. Jako vhodný potah doporučujeme látky z řady AquaClean - vodou čistitelný povrch. 

atyp.jpg

Luxusní sedací souprava s úložným prostorem s možností rozkladu k přechodnému spaní. Všechny opěrné díly jsou polohovací - lze nastavit 5 libovolných poloh. Sedací souprava LAMBO je oblíbená nejen pro svůj elegantní vzhled, ale také kvůli funkčnost a pohodlí. 

pokus 5.jpg

Rozkládací, prostorově nenáročná pohovka, která slouží i k trvalému spaní. Vhodná do menších bytů nebo například do hotelových pokojů pro pohodlné spaní na přistýlce. Lze vyrobit i jako samostatné křeslo. Úložný prostor je možné umístit do zadní části pohovky. Pohovka LINDA je velmi oblíbená pro svůj jednoduchý a čistý vzhled. Područky lze vyrobit ve dvou variantách: zaoblené či hranaté.

linda tyrkysová + pozadí.jpg

Čelně rozkládací pohovka Terezka se hodí do každého interiéru. Lze volit mezi zaoblenou nebo rovnou opěrnou částí. Pohovka je rozkládací s úložným prostorem a slouží ke každodennímu spaní. 

terezka bílá + stín_edited.jpg

Celoučalouněná sedací souprava s úložným prostorem a s možností rozkladu pro občasné spaní. Ve standardním provedení lze vyrobit ve verzi nižší či vyšší bez příplatku. 

venuše_do_rakvic_ztmaveno.jpg
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle