honest oříznuto.jpg

Velmi kvalitní a elegantní rozkládací sedačka pro trvalé spaní s integrovanou sandwichovou matrací, která zajistí vysoký standard spánku. Jediným rychlým pohybem lze připravit plnohodnotné lůžko (160 x 200 cm). Díky pojezdovému systému lze s pohovkou snadno manipulovat. Sedací souprava ALZARETE je pro svoji funkčnost vhodná nejen do malých interiérů, naopak ve větších prostorách vynikne její elegance. 

bombaj šedá + pozadí 9.jpg

Bombaj je moderní, celočalouněná sedací souprava. Vyniká svojí jednoduchostí a praktickým využitím. Nejen z tohoto důvodu je právě Bombaj našim nejdéle prodávaným produktem. Sedací souprava je určená ke každodennímu spaní a její součástí je též úložný prostor pro dvě ložní soupravy. Lze vyrobit také v rohovém provedení

rohová šedá.jpg

Rohová sedací souprava vhodná do středně velkých prostor. Sedací souprava Bombaj Lux je rozkládací a slouží i k trvalému spaní. Velké polštáře mohou být vyrobeny v různém provedení (tvaru, velikosti, designu). 

atyp.jpg

Luxusní, velice komfortní sedací souprava, vhodná do středně velkých až velkých interiérů. Vyrobena je z nejkvalitnějších materiálů. Od sedací soupravy HAVANA můžete očekávat ten nejlepší odpočinek a maximální pohodlí. Jako vhodný potah doporučujeme látky z řady AquaClean - vodou čistitelný povrch. 

pokus 5.jpg

Luxusní sedací souprava s úložným prostorem s možností rozkladu k přechodnému spaní. Všechny opěrné díly jsou polohovací - lze nastavit 5 libovolných poloh. Sedací souprava LAMBO je oblíbená nejen pro svůj elegantní vzhled, ale také kvůli funkčnost a pohodlí. 

linda tyrkysová + pozadí.jpg

Rozkládací, prostorově nenáročná pohovka, která slouží i k trvalému spaní. Vhodná do menších bytů nebo například do hotelových pokojů pro pohodlné spaní na přistýlce. Lze vyrobit i jako samostatné křeslo. Úložný prostor je možné umístit do zadní části pohovky. Pohovka LINDA je velmi oblíbená pro svůj jednoduchý a čistý vzhled. Područky lze vyrobit ve dvou variantách: zaoblené či hranaté.

terezka bílá + stín_edited.jpg

Čelně rozkládací pohovka Terezka se hodí do každého interiéru. Lze volit mezi zaoblenou nebo rovnou opěrnou částí. Pohovka je rozkládací s úložným prostorem a slouží ke každodennímu spaní. 

venuše_do_rakvic_ztmaveno.jpg

Celoučalouněná sedací souprava s úložným prostorem a s možností rozkladu pro občasné spaní. Ve standardním provedení lze vyrobit ve verzi nižší či vyšší bez příplatku. 

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle